2. - Англия
  3. Хари Реднап: Мачът можеше да завърши и 0:0

Хари Реднап: Мачът можеше да завърши и 0:0

Мачът можеше да завърши и 0:0. Това заяви мениджърът на Тотнъм Хари Реднап след загубата от Шахтьор (Донецк) в турнира за Купата на УЕФА.

„Равенство срещу Шахтьор щеше да е добро за нас. Доволен съм от играта. Представихме се на ниво, можехме да водим до почивката”, допълни Реднап.

„Дадох на Парът правото да дебютира, а следващата седмица на „Уайт Харт Лейн” това може да направят още четирима. В реванша вероятно ще бъден наполовина толкова силни, колкото днес. Имаме добри юноши, а това е страхотен опит за тях. Ако някой може да ми каже как да намеря играчи за идния четвъртък? Предстои ни финал за „Карлинг къп”. Календарът ни е претрупан, имаме 6 важни мача за 17 дни”, каза още Реднап пред „Дейли Мирър”.