2. - Англия
  3. ФА повдигна обвинения срещу Моуриньо след 7-минутната тирада (ВИДЕО)

ФА повдигна обвинения срещу Моуриньо след 7-минутната тирада (ВИДЕО)

Специалния заяви, че съдиите се страхуват да взимат решения в полза на Челси

Дежа вю. Футболната асоциация на Англия обвини Жозе Моуриньо в неподходящо поведение заради интервюто, което даде веднага след мача Челси – Саутхемптън (1:3).

Специалния не бе в настроение след поредния провал на отбора му през новия сезон и даде забележително интервю, в което имаше само един въпрос, а Моуриньо избълва над 7-минутна тирада и с това интервюто приключи.

Моуриньо говори за решенията на съдиите, които според него „се страхуват” да отсъждат в полза на Челси и конкретно посочи, че е имало „огромна” дузпа за Челси при резултат 1:1.

ФА веднага взе мерки и го обвини по точката от правилника, която гласи „предположение или вменяване тенденциозност на съдиите”.

Моуриньо трябва да отговори на обвиненията до 20:00 българско време в четвъртък.