2. - "А" група
  3. Кайзера хвърли оставка

Кайзера хвърли оставка

"Аз си подавам оставката. Решението няма нищо общо със загубата от Черноморец"

Борещият се за оцеляване в А група Миньор остана без треньор само 9 кръга преди края на шампионата. Николай Тодоров хвърли оставка след загубата от Ченоморец с 0:1 в Перник. Кайзера обаче заяви след мача, че решението му няма нищо общо със загубата и е продиктувано най-вече от тежката финансова ситуация и несигурността в клуба.

"Аз си подавам оставката. Не е плод на емоции, не е плод на днешната среща, така бях решил. Имахме разговори с ръководството. Няма нищо общо днешната загуба с моето решение. Това е плод на доста неща. Много неща натежаха. Да, най-важното, но не и последното, е финансовата нестабилност на клуба. И при победа срещу Чероморец щях да си подам оставката. Не си тръгвам обиден от Миньор, трудна подготовка с много проблеми, но в мен остават добри чувства към отбора и града, току-що съобщих на ръководството”, заяви Кайзера пред репортер на Novsport.com след двубоя с „акулите”.

Той съжали, че се разделя с Миньор със загуба.

„Загубихме от наша грешка. Допуснахме ранен гол, който се оказа решаващ. Слабо първо полувреме в много аспекти. Дадохме пространство на Черноморец, дадохме им да водят играта. Бяхме далеко от противника, нямахме агресията от предния мач. Коренна разлика през второто полувреме, но не успяхме да отбележим гол през втората част, за да си повярваме, че при едно изравняване можем да спечелим мача. Закъснявахме за последния пас или той не беше точен. Не можехме да си завършим атаките. Имахме едно 100-процентово положение на Петър Петров, където вратарят спаси, но другото бяха пробиви, в които липсваше последния пас. Нормално е като загубиш да се притесняваш”, обясни поражението Николай Тодоров.
НА ЖИВО: Ботев (Пловдив) – Левски (СЪСТАВИ)

Гледайте дербито на „Колежа“ тук…

СЕНЗАЦИЯ! Септември удари ЦСКА с 1:0

Провал за ЦСКА на "Васил Левски"

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача

ЦСКА ще се връща към победите срещу Септември София

"Армейците" вдигнаха нивото в последния месец и търсят засължителни три точки днес

Ботев Пд се връща на "Колежа" за тежък тест с Левски

"Сините" искат да продължат напрежението над Лудогорец с нова победа

Загорчич атакува Венци Стефанов: Вярвате на човек, който говори глупости (ВИДЕО)