2. - "А" група
  3. Херо: Сами се победихме, имаме големи пропуски с дисциплината!

Херо: Сами се победихме, имаме големи пропуски с дисциплината!

Наставникът на Лудогорец разочарован от загубата

Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров остана разочарован от загубата от Кайрат в контролна среща. Херо изрази мнение, че "орлите" сами са се победили с грешките, които са допуснали. Родният шампион поведе с 2:0 до 10-ата минута, но в крайна сметка отстъпи с 2:3.

"Сами се победихме. Допуснахме гол от 30 метра. След това правим дузпа, когато нямаше никакво напрежение пред нашата врата. И накрая третият гол... Видно беше, че играта ни не беше както през първото полувреме. При 2:0 имахме още 3-4 положения, с които можеше да затворим мача. Но не се получи и накрая загубихме. Във футбола има неписано правило - като не вкараш, ще бъдеш наказан.

През първото полувреме до известна степен ми хареса играта - в отношение на атаките и скоростта. Но при дисциплината имаме големи пропуски.

Съперникът има много нестандартни и силни футболисти.

Въртя състава. Търсим оптимален вариант на състава. Не отдавам огромно значение на резултатите в контролните срещи. Но всяка загуба е неприятна. Трябва да си извадим поуки от играта ни през второто полувреме.

Трябва да излезем с решение от неприятната ситуация с левия фланг на защитата. Натанаел ще ни липсва много. Но такива се реалностите. Съмнявам се за толкова кратко време да намерим човек", коментира Херо. Той изрази надежда, че отборът ще бъде в необходимата форма за мачовете с Милан.