3. Специалния похвали съперника и играчите си след 4:1 на „Бернабеу”

Специалния похвали съперника и играчите си след 4:1 на „Бернабеу”

„При 3:0 си помислихме, че мачът е свършил и ни наказаха, това е добър урок”, обяви Моуриньо

Старши треньорът на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо бе в добро настроение след категоричната победа с 4:1 над ЦСКА (Москва) в 1/8-финален мач-реванш от Шампионската лига, класирала „Кралския клуб” в следващата фаза с общ резултат 5:2.

Бившият наставник на Интер все пак не пропусна обяви, че момчетата му са се отпуснали, след като са стигнали до класическа преднина и в тази връзка голът на Зоран Тошич за 3:1 е бил добър урок за тях.

"Крайният резултат е прекалено изразителен, защото в голяма част от мача имахме трудности срещу един добре организиран съперник и като цяло това бе труден мач за нас.

При 3:0 решихме, че двубоят е свършил и веднага бяхме наказани. Това бе добър урок за Реал", заяви Моуриньо, след което коментира и представянето на своите футболисти.

"Чаби Алонсо е важен футболист за нас, но за съжаление няма да играе в първия ¼-финал. Ще използвам Диара или Гранеро вместо него. За мен бе важно, че Игуаин свърши много добра работа в мача.

Кака също игра на ниво. И двамата се раздадоха в двубоя. Кака се поумори към 60-ата минута, но се стара много и съм доволен.

ЦСКА се представи отлично в началото и в края на срещата, но нашите защитници също действаха доста добре", допълни португалският специалист.

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи