3. Роналдо няма гол срещу топ 5 на европейските нации

Роналдо няма гол срещу топ 5 на европейските нации

Звездата не се е разписвал в общо 1353 минути срещу Германия, Испания, Англия, Франция и Италия

Кристиано Роналдо няма гол с екипа на Португалия срещу топ 5 на европейските нации, а именно Германия, Испания, Англия, Франция и Италия.

Нападателят на Реал (Мадрид) не се е разписвал в 284 игрови минути срещу Англия, в 360 срещу Германия, в 340 срещу Испания, в 234 срещу Франция и в 135 срещу Италия. Това прави общо 1353 минути срещу топ 5 нациите на Стария континент.

Роналдо ще играе в неделя срещу Франция втория си финал на Европейско първенство. През 2004 г. Португалия загуби от Гърция с 0:1 на първенството, което организира.

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)