Отличен Интер откри сезона с дубъл на Лаутаро срещу Монца (ВИДЕО)

"Нерадзурите" надвиха регионалния съперник с 2:0 на "Джузепе Меаца"

Интер успя да започне новия сезон в Серия А с комфортна победа над Монца с 2:0. "Нерадзурите" изиграха много добър мач на "Джузепе Меаца" и заслужено се поздравиха с трите точки, дошли след два гола на новия капитан Лаутаро Мартинес.

Още в 8-та минута аржентинецът откри головата си сметка за новия сезон след като Николо Барела изигра отлично ситуация пред наказателното поле, извеждайки Дъмфрис, а той пусна към Лаутаро, който не сбърка от няколко метра.

След почивката Симоне Индзаги направи тройна смяна, давайки първи официални минути на Хуан Куадрадо, Марко Арнаутович и Карлос Аугусто. В 76-та минута Интер вкара втория си гол. Арнаутович успя да върне топката от аут линията към Мартинес, който нямаше как да сбърка за 2:0.

Така Интер успя да контролира аванса си до края и да зарадва домашните си фенове с първа победа за сезона.