3. ЦСКА и Ираклис завършиха 1:1 след едно полувреме игра

ЦСКА и Ираклис завършиха 1:1 след едно полувреме игра

ЦСКА и Ираклис завършиха 1:1 след едно полувреме игра на контролната среща между двата тима, която се играе в Солун, Гърция.

През първата част шампионът на България бе по-добрият отбор на терена. Въпреки това в 6-ата минута Йордан Минев игра с ръка в наказателното поле, главният съдия отсъди дузпа и Коне Панос направи 1:1. След гола пропуски за ЦСКА направиха Йордан Тодоров, Маркиньос и Дормушали Саидходжа. В 18-ата минута Давид Силва проби по лявото крило, подаде към Саидходжа и бившият нападател на Ботев се разписа за 1:0.

Контролната среща бе прекъсната в 33-ата минута заради сбиване между феновете на „червените” и охраната на помощния терен в Солун. Играта бе подновена след 10-ина минути и удар на играча на Ираклис Гонсалес мина на сантиметри покрай вратата на Петров.

ЦСКА: 27. Ивайло Петров; 52. Йордан Минев, 6. Кирил Котев, 10. Иван Иванов, 84. Машадо; 5. Тодор Янчев (капитан), 28. Маркиньос, 32. Викторс Морозс; 30. Йордан Тодоров, 33. Давид Да Силва, 99. Дормушали Саидходжа.

Ираклис: 1. Падис 4. Катцабис 15. Сабас 34. Кидон 7. Гонзалес 21. Денис 9. Камболадис 18. Костас 25. Коне Панос 3. Чистос 28. Кихоиос

Окончателно: Черно море без Уеслен Жуниор за ЦСКА