Волейболистките на Левски взеха бронзовите медали

„Сините“ спечелиха малкия финал със Славия

Отборът на Левски София спечели третото място в първенството на България по волейбол за жени (Национална волейболна Demax+ лига) след като се наложи над Славия с 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) като гост в зала "Панайот Пондалов" във втория мач от плейофния сблъсък.

„Сините“ заслужиха бронзовите медали в шампионата с 2-0 победи.

Те спечелиха в първата среща с 3:1 гейма като домакини.

Гостите от Левски София започнаха по-активно и постепенно натрупаха аванс до 15:7 в първия гейм, който затвориха при 25:15.

„Сините“ владееха инициативата и във втората част, макар домакините да се държаха близо до противника и на моменти намаляваха изоставането си само на 1 точка.

Славия отбеляза за 21:22, но с три поредни точки Левски София взе втория гейм с 25:21.

Волейболистките на Левски София бяха водещи в резултата и в третата част до 16:16, когато Славия изравни и впоследствие поведе с 21:18.

Страхотна финална серия от седем поредни точки обаче изведе гостите до успеха.

Волейболистките паднаха от Япония

Операцията на Алекс Николов се отлага

Волейболният ни национал страда от дискова херния

Министър Глушков бе гост на премиерата на филма за ВК Левски – „История на бъдещето“