3. Страхотни голове на Сусо при успех на Милан в контрола

Страхотни голове на Сусо при успех на Милан в контрола

"Росонерите" биха Реджиана с 3:0 на стадиона на Сасуоло

Испанският халф Сусо вкара два страхотни гола за успеха на Милан с 3:0 в контрола с нискоразредния Реджиана. Проверката се игра на стадиона на Сасуоло.

Дошлият от Ливърпул Сусо откри резултата още в 4-ата минута, след като проби от десния фланг към центъра и с левия крак намери близкия ъгъл за 1:0.

Вторият гол беше още по-красив. Преди почивката Сусо премина през двама защитници и от малък ъгъл заби в далечния горен ъгъл отново с левия крак.

Халфът ще се надява тези му изяви да накара треньора Пипо Индзаги да му даде шанс и в официалните мачове, след като досега той изигра едва 11 минути в турнира за Купата на Италия след трансфера на „Сан Сиро” през януари.

Дестро накара вратаря на Реджиана да спасява, а Андреа Поли пропусна още едно добро положение преди Жереми Менес да направи 3:0 с воле по диагонала.

През втората част отлично за „росонерите” игра и 17-годишният Джан Филипо Феликоли, който комбинираше отлично с Менес.
Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи