3. ПСЖ излъга Брага като гост и се класира за 1/4-финалите на УЕФА

ПСЖ излъга Брага като гост и се класира за 1/4-финалите на УЕФА

Пари Сен Жермен напомни за славата си в европейските клубни турнири, след като победи с 1:0 Брага в Португалия и се класира на 1/4-финалите за Купата на УЕФА. Двата тима не си отбелязаха гол в Париж, а сега попадение на Хорау в 81-ата минута се оказа решаващо.

Пари Сен Жермен напомни за славата си в европейските клубни турнири, след като победи с 1:0 Брага в Португалия и се класира на 1/4-финалите за Купата на УЕФА. Двата тима не си отбелязаха гол в Париж, а сега попадение на Хорау в 81-ата минута се оказа решаващо.

Началото на мача бе по-добро за домакините и в 13-ата минута Сезар Пейшото удари напречната греда. След три минути той изпусна нов добър шанс да открие резултата, а в 28-ата минута Шантом от гостите не остана по-назад и също пробва здравината на горната греда.

През втората част двата тима внимаваха повече в защита, предвид на резултата от първия мач, и не поемаха риска да се втурват в атаки. Все пак Брага бяха по-настойчивият отбор, като Леоне и Рентериа имаха на два пъти шанс да вкарат, но Ландро се справи блестящо. Точно когато се очертаваше, че ще има продължения, се случи и кулманицията на сблъсъка - Шантом центрира от фаул и Хорау засече с глава топката в мрежата на Едуардо - 0:1 и ПСЖ бе на 1/4-финал.

Така парижани надхитриха своя опонент и чакат днес жребия в Нион, където ще разберат съперника си за следващата фаза на турнира.

Фонсека: Още сме далече от този Милан, който искам да виждам

Треньорът на "росонерите" не е изцяло доволен от представянето на тима си

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост (ВИДЕО)

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон