3. Нов голов спектакъл между Манчестър Сити и Челси (ВИДЕО)

Нов голов спектакъл между Манчестър Сити и Челси (ВИДЕО)

След драматичната победа с 4:3 в петък, сега "гражданите" постигнаха нов успех - този път с 5:3

Манчестър Сити победи Челси с 5:3 в контролна среща, която се игра на „Янки Стейдиъм” в Ню Йорк (САЩ). В петък двата отбора изиграха още една контрола в петък, която бе спечелена от „гражданите” с 4:3, а сега Сити отново успя да постигне успех.

Гарет Бари откри резултата още в 3-ата минута, а малко преди да изтече половин час игра от началото на двубоя Самир Насри покачи на 2:0. Рамирес намали на 1:2 още в 46-ата минута, но в 54-ата „гражданите” достигнаха до трети гол, който бе дело на Джеймс Милнър.

В 68-ата минута Рамирес отбеляза второто си попадение в мача, правейки резултата 2:3. Самир Насри бе точен за 4:2 в 73-ата минута. Хуан Мата намали на 3:4 в 82-ата, а крайното 5:3 в полза на Манчестър Сити оформи Един Джеко в 84-ата.

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи