3. Ливърпул се изравни на върха с Арсенал (ВИДЕО+СНИМКИ)

Ливърпул се изравни на върха с Арсенал (ВИДЕО+СНИМКИ)

Мърисисайдци с девети мач без загуба след 2:1 над Уест Бромич у дома

Ливърпул записа девети мач без поражение, след като победи у дома Уест Бромич Албиън с 2:1 в двубой от деветия кръг на английската Висша лига.

Лятната покупка Садио Мане откри резултата с красив гол от воле след чудесна атака в 20-ата минута, засичайки прецизно центриране на Роберто Фирмино.

Именно Мане пък се превърна в асистент за второто попадение, което падна в 35-ата минута и бе дело на Фелипе Коутиньо.

След това домакините имаха още няколко добри възможности за гол, но ги пропуснаха.

Малко преди последния съдийски сигнал мърсисайдци бяха наказани за това, тъй като в 81-ата минута Гарет Макоули вкара след корнер и оформи крайното 2:1.

Заради това попадение Ливърпул остана на второто място във временното класиране, изоставайки по голова разлика от лидера Арсенал. Двата тима са с по 20 точки, като имат с една повече от Манчестър Сити, който в неделя приема Саутхемптън в опит да си върне върха.

Уест Бромич остана с 10 точки от девет мача.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи