3. „Летящите магаренца” отлетяха с точка от „Ювентус Арена” (видео)

„Летящите магаренца” отлетяха с точка от „Ювентус Арена” (видео)

„Старата госпожа” остана на три точки зад лидера и шампион Милан след 1:1 у дома срещу Киево

Съставът на Ювентус регистрира изненадващо домакинско реми срещу Киево в мач от 26-ия кръг на италианската Серия „А” и след 1:1 остана с мач по-малко, но и с три точки зад лидера и шампион Милан.

Атаката на „Старата госпожа” бе водена от черногорския национал Мирко Вучинич и намиращия се в отлична форма Алесандро Матри, но бранителят Паоло Де Челие бе този, които откри резултата на „Ювентус Арена” още в 18-ата минута на срещата.

Той имаше и известна доза късмет, тъй като буквално бе ударен по главата от стража на „летяюите магаренца” Стефано Сорентино, който не се намеси добре след удар на Пирло в гредата.

До края на първата част торинци имаха предимство, но не успяха да го оползотворят, а през второто полувреме Киево изравни играта и в 76-ата стигна заслужено до равенството след гол на Букари Драме от границата на наказателното поле – 1:1.

След попадението мениджърът на Юве Антонио Конте реши да играе „ва банк” и смени швейцарския бранител Лихщайнер с ветерана Алесандро дел Пиеро, но ходът му не даде резултат, тъй като "бианконерите" не намериха начин да преодолеят отличния в този мач страж на гостите.

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи