3. Лацио си заби автогол в края и поднесе трите точки на Юве ((ВИДЕО)

Лацио си заби автогол в края и поднесе трите точки на Юве ((ВИДЕО)

Лациалите играха с човек по-малко 75 минути, но не издържаха в самия край

Ювентус постигна труден успех с 1:0 срещу Лацио в мач от 8-ия кръг на Серия А. "Старата госпожа" победи след автогол на Марио Хила в 85-ата минута. Римските "орли" бяха с човек по-малко в голяма част от двубоя след червен картон на Алесио Романьоли в 24-ата минута.

В 21-вата минута гостите стигнаха до първия си шут, при който Микеле Ди Грегорио улови топката след воле на Матео Гендузи. При ответната атака на домакините Алесио Романьоли препъна със своя шпагат бившия си съотборник в Милан Пиер Калюлю точно пред наказателното поле. След преглед с ВАР главният съдия Джан Лука Саки показа директен червен картон за защитника на "орлите".

При последвалия пряк свободен удар Влахович прати топката малко над вратата, а Барони пожертва Булае Диа, за да пусне в игра Патрик. До почивката сърбинът направи още два пропуска - с глава и воле. Федерико Гати и Кабал също не успяха да се разпишат със своите изстрели в заключителните минути на първата част. Така "бианконерите" я приключиха без точен удар въпреки численото си предимство.

След тихо начало на втората част в 57-ата минута торинци се разминаха с попадение. Тогава шут на Кефрен Тюрам беше блокиран от противников играч, а при добавката на Влахович топката срещна напречната греда. Само две минути по-късно Луис също пропусна да открие резултата, след като стреля с глава от добра позиция, но прати топката покрай вратата.

Така се стигна до 85-ата минута, когато Кабал центрира от левия фланг. Бранителят Марио Хила се намеси нескопосано и прати топката в собствената си врата.

Страхотен гол на Мбапе поведе Реал към успех над Селта (ВИДЕО)

"Белия балет" спечели гостуването си във Виго с 2:1

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона (ВИДЕО)

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0