Дубльорите на Вихрен прегазиха Локо (Сф) с 4:0 пред погледа на Коко Динев и Тенчо Тенев

Дубъла на Вихрен (Сандански) надигра столичния Локомотив с изразителното 4:0 в мач от 18-я кръг на дублиращата група пред погледа на собственика на тима Коко Динев и старши треньора на елитния Вихрен Тенчо Тенев.

Домакините реализираха три бързи гола в рамките на четири минути от 38-ата до 42-ата, с което малко или много предопределиха крайния изход на двубоя. В 38-ата резултата откри Антонио Ласков. Две минути след това се разписа и Светослав Петров. В 42-ата резултата бе направен класически от Кирил Влахлиев.

Спас Спасов от състава на Локомотив пропусна от бялата точка в 75-ата минута, докато в аналогично положение пред противниковата врата пет минути след това от 11-те метра се разписа стражът на Вихрен, Николай Годжев за 4:0.

След 17 изиграни мача Вихрен заема 11-ото място с изравнен актив от 11 точки със тима на Сливен 2000. След първия мач от 18-я кръг Локомотив (Сф) заема времанната шеста позиция с 28 точки.

Срещата от страничната линия изгледаха в явно добро настроение собственикът на Вихрен Коко Динев и новоназначеният на треньорския пост Тенчо Тенев. Наставникът на „гладиаторите” се бе снабдил с видеозапис с двубоя от 18-я кръг в „А” група на Локомотив (Мз) срещу Пирин. С това Тенев загатна, че той ще остане да води тима в предстоящите шампионатни мачове на Вихрен, като именно следващият съперник на отбора от Сандански в 20-я кръг е Локомотив (Мз).
Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група