Александър Александров: Претърпяхме нелепа загуба

Един от най-опитните футболисти и капитан на Черно море Александър Александров Алекс остана разочарован от загубата с 2:3 срещу столичния Локомотив в мач от 22-я кръг на „А” група. Десятката на „моряците” заяви пред камерите на TV2, че след първия гол, с който гостите поведоха в резултата играта им е тръгнала надолу, а нелеп гол през втората част напълно е довършил отбора

Александър Александров: Претърпяхме нелепа  загуба

Един от най-опитните футболисти и капитан на Черно море Александър Александров Алекс остана разочарован от загубата с 2:3 срещу столичния Локомотив в мач от 22-я кръг на „А” група. Десетката на „моряците” заяви пред камерите на TV2, че след първия гол, с който гостите поведоха в резултата играта им е тръгнала надолу, а нелеп гол през втората част напълно е довършил отбора.

„През първото полувреме бяхме доминиращият отбор, докато след почивката допуснахме нелеп и детински гол. Оттам всичко тръгна надолу и в крайна сметка не успяхме да се доберем до добър резултат. Локомотив разполага само с три точки аванс пред нас, а до края на шампионата има още решителни мачове.

„Във всеки мач играем за победа както бе днес,  така ще е и срещу Литекс. Ако се играе честен футбол ще се вдигне и нивото на играта. Естествено, че ме съмняват някои мачове и по-точно резултатите от тях. Ако са истински, то това говори единствено добре за насоката, в която се развива футбола ни. Литекс и Левски направиха здрав мач вчера, така трябва да изглеждат и всички останали двубои.

„Контузията на Георги Илиев е наистина нелепа, пожелавам му скорошно и успешно възстановяване. Определено когато липсват фигури от неговия калибър това се отразява и на играта на тима. Това обаче не е оправдание за слабия резултат. Незнам какво точно се случи, че нещата се объркаха по този начин. Предстоят ни още осем срещи до края, но мисля, че не сме изгубили шансовете си за класиране в евротурнирите”.