ЦСКА на Стипич продължава да гази в контролите (ВИДЕО)

"Армейците" надвиха с 3:0 Берое

ЦСКА се наложи над Берое с убедителното 3:0 в приятелска среща на спортен комплекс "Евима" в град Банско. Джонатан Линдсет даде аванс на "армейците" в 13-ата минута, а четири по-късно Тобиас Хайнц удвои преднината на своя тим. Алесандро Николов оформи крайния резултат с гола си в 64-ата минута.

По този начин старши треньорът Томислав Стипич постигна четвърта поредна победа по време на лятната подготовка с „армейците“. ЦСКА поведе в 13-ата минута, когато Джонатан Линдсет бе изведен с прехвърлящо подаване зад гърба на отбраната на Берое от Тобиас Хайнц. Норвежецът излезе очи в очи с Артур Мота и не сбърка, за да даде аванс на своя тим.

"Армейците" удвоиха преднината си в 17-ата минута, когато Джонатан Линдсет изведе по перфектен начин Тобиас Хайнц, който стреля от воле от чиста позиция и реализира.ЦСКА вкара и трети гол във вратата на Берое в 64-ата минута Иван Тасев бе изведен отдясно в наказателно поле на старозагорци, след което центрира остро на второ греда. Там Кевин Сейхас не изчисти по най-добрия начин, а Алесандро Николов бе направилното място в точния момент, за да чукне топката в опразнената врата.

Хуан Пабло Саломони, Франко Минго и Станислав Шопов бяха изгонени с директни червени картони в 69-ата минута след сериозно спречкване между футболисти на двата отбора. След грозните сцени двата отбора не успяха да се уточнят с колко души да продължат срещата, като се стигна до разгорещени разговори между двата щаба, а напрежението бе потушено от изпълнителният директор на ЦСКА - Филип Филипов.

В крайна сметка двата тима решиха да не заменят изгонените футболисти с резерви и доиграха мача в намален състав.