Иво Тонев: Надявам се след тази победа да си тръгнем доволни от "Герена" в следващия мач

Изпълнителният директор на Локомотив (София) Иво Тонев бе видимо доволен от победата на столичните „железничари” с 2:0 над Черноморец на клубния стадион в столичния квартал „Надежда”. Все пак Тонев не пропусна да отбележи по-слабата игра на отбора през първото полувреме и отличното представяне на отбора през втората част.

„Слабо първо полувреме на отбора ни, за радост Черноморец пропуснаха да  ни вкарат, но ние вкарахме и спечелихме. Като цяло второто полувреме играхме по-добре”, коментира изпълнителният директор, предаде репортер на Novsport.com.

„Наистина голът е куриозен, но има и такива голове, хубаво е, че Списич имаше поглед върху играта и успя да издебне удобният момент, за да вкара попадението”, добави още Иво Тонев.

Надявам се да победим Левски в следващия мач. При последното ни гостуване бяхме доволни след края на срещата, въпреки че няма да е лесно”, така Тонев коментира предстоящата среща от 21-и кръг на първенството срещу водача във временното класиране.

Той потвърди, че целите на отбора са свързани с евротурнирите. „Нормално е да очакваме това след доброто ни представяне през пролетта, въпреки лошия есенен старт. Предстоят ни сериозните мачове с Литекс и с Левски, но съм оптимист”, завърши клубният шеф.