Дубълът на Септември разгроми Славия 2 с 4:1

Вторият отбор на Септември София раззгроми с 4:1 Славия София II в Югозападната Трета лига. За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като до момента имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си.

"Септемврийци" се наложиха убедително, като доминираха изцяло на терена. Захари Атанасов откри резултата в 18-та минута, а в 28-та минута Кристиян Атанасов от "белите" си отбеляза автогол. През втората част Септември продължи да иска победата повече и закономерно в 83-та минута Виктор Зоров отбеляза трето попадение. В 88-та Славия върна един гол чрез Борис Димитров, а само минута по-късно отново Зоров оформи крайното 4:1.

С днешната победа Септември II се изкачи на седмо място в класирането, а в следващия кръг гостува на Марек Дупница.

Първият отбор на Септември приема Черно море в мач от поредния кръг на първенството в елита. Според букмейкъра INBET гостите са фаворити с коефициент за победа 2,01. Равенството е оценено с 3,54, а евентуална победа на домакините с 3,95.