Йордан Юруков: Изпуснахме шанса си, но победа срещу Литекс ни връща в борбата за Европа

Един от голмайсторите за Черно море в днешния двубой срещу Локо (Сф) загубен от „моряците” с 2:3 Йордан Юруков заяви пред репортер на Novsport.com, че днешния резултат не е отражение на показаното на терена. Юруков изяви мнението си, че Черно море през по-голяма част от двубоя е диктувал темпото, но отборните грешки са попречили на гостите да измъкнат нещо повече на ст. „Локомотив”.

„Пропуснахме да реализираме доста положения през първата част на срещата. Владеехме темпото на срещата и играхме мотивирано. Локомотив обаче се възползва добре от колективните ни грешки, с което резултата стана 3:1.

„Има още осем срещи до края на шампионата и все още нищо не е сигурно. Запазваме шансовете си да играем в Европа. Ако до края няма съмнителни мачове и съмнителни резултати съм уверен, че Черно море ще е в тройката.

„Решаващ ще е мача срещу Литекс, ако ги победим категорично ще се разбъркаме плановете на тимовете пред нас”, заяви Юруков.
Генчев: Пропуските ме притесняват най-много